ESMQ101ELL1R0ME11D
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ESMQ101ELL1R0ME11D
JLCPCB Part #
C1593891
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 11mm 1uF 2000hrs@85℃ 2mm 52.5mA@100kHz 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS