EKMG250ETD331MHB5D
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKMG250ETD331MHB5D
JLCPCB Part #
C1593628
Package
Plugin,D8xL13mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 13mm 25V 3.5mm 310mA@120Hz 330uF 8mm ±20% 插件,D8xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS