ELXV100ELL471MH15D
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ELXV100ELL471MH15D
JLCPCB Part #
C1593621
Package
Plugin,D8xL15mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 15mm 160mΩ 3.5mm 3000hrs@105℃ 321.75mA@120Hz 470uF 8mm ±20% 插件,D8xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS