ELXV630ETD470MH12D
MFR.Part #
ELXV630ETD470MH12D
JLCPCB Part #
C1593133
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 12mm 275mA@100kHz 3.5mm 3000hrs@105℃ 47uF 63V 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS