EKMG6R3ELL471MF11D
MFR.Part #
EKMG6R3ELL471MF11D
JLCPCB Part #
C1592736
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 11mm 2.5mm 345mA@100kHz 470uF 6.3V 6.3mm ±20% Plugin,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS