ECRE1019331M063P00
MFR.Part #
ECRE1019331M063P00
JLCPCB Part #
C157009
Package
Plugin,D10xL19mm
Description
10mm 19mm 2000hrs@105℃ 330uF 5mm 63V ±20% 插件,D10xL19mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS