EKMG101EC34R7ME11D
MFR.Part #
EKMG101EC34R7ME11D
JLCPCB Part #
C1592686
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
1000hrs@105℃ 100V 11mm 2mm 4.7uF 5mm 80mA@100kHz ±20% Plugin,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS