ELXY100ETD181MFB5D
MFR.Part #
ELXY100ETD181MFB5D
JLCPCB Part #
C1592671
Package
Plugin,D6.3xL13mm
Description
-55℃~+105℃ 109.2mA@120Hz 10V 13mm 180uF 2.5mm 2000hrs@105℃ 350mΩ 6.3mm ±20% Plugin,D6.3xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS