ECLJ1316221M080P00
MFR.Part #
ECLJ1316221M080P00
JLCPCB Part #
C157001
Package
Plugin,D12.5xL16mm
Description
10000hrs@105℃ 12.5mm 16mm 220uF 5mm 80V ±20% 插件,D12.5xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS