ECLJ1021151M101P00
MFR.Part #
ECLJ1021151M101P00
JLCPCB Part #
C156997
Package
Plugin,D10xL21mm
Description
100V 10mm 150uF 21mm 5mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL21mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS