EKYB630ELL180ME11D
MFR.Part #
EKYB630ELL180ME11D
JLCPCB Part #
C1592124
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 11mm 18uF 220mA@100kHz 2mm 5000hrs@105℃ 5mm 63V ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS