EKMQ250ELL101ME11D
MFR.Part #
EKMQ250ELL101ME11D
JLCPCB Part #
C1591933
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100uF 11mm 187.5mA@100kHz 25V 2mm 5mm ±20% Plugin,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS