ECRE0611101M025P00
MFR.Part #
ECRE0611101M025P00
JLCPCB Part #
C156892
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
100uF 11mm 130mA@120Hz 2.5mm 2000hrs@105℃ 25V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS