EKYB250ELL272MK30S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKYB250ELL272MK30S
JLCPCB Part #
C1591488
Package
Plugin,D12.5xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 12.5mm 2.145A@120Hz 21mΩ 25V 2700uF 30mm 5mm ±20% 插件,D12.5xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS