ECRE1017102M025P00
MFR.Part #
ECRE1017102M025P00
JLCPCB Part #
C156878
Package
Plugin,D10xL17mm
Description
1000uF 10mm 17mm 2000hrs@105℃ 25V 5mm ±20% 插件,D10xL17mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS