ECLJ0511100M050P00
Extended
Manufacturer
Guangdong TOPAZ Elec Tech
MFR.Part #
ECLJ0511100M050P00
JLCPCB Part #
C156862
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
10uF 11mm 2mm 5000hrs@105℃ 50V 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS