ECLJ1325301M101P00
MFR.Part #
ECLJ1325301M101P00
JLCPCB Part #
C156852
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
10000hrs@105℃ 100V 12.5mm 25mm 300uF 5mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS