ECLR1016221M063P00
MFR.Part #
ECLR1016221M063P00
JLCPCB Part #
C156851
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
10000hrs@105℃ 10mm 16mm 220uF 5mm 63V ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS