ECRF06112R2M451P00
Extended
Manufacturer
Guangdong TOPAZ Elec Tech
MFR.Part #
ECRF06112R2M451P00
JLCPCB Part #
C156849
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
11mm 2.2uF 2.5mm 450V 6.3mm 6000hrs@105℃ ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS