ECLR1316331M063P00
MFR.Part #
ECLR1316331M063P00
JLCPCB Part #
C156845
Package
Plugin,D12.5xL16mm
Description
10000hrs@105℃ 12.5mm 16mm 330uF 5mm 63V ±20% 插件,D12.5xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS