ECRF1021150M451P00
Extended
Manufacturer
Guangdong TOPAZ Elec Tech
MFR.Part #
ECRF1021150M451P00
JLCPCB Part #
C156838
Package
Plugin,D10xL21mm
Description
10mm 15uF 21mm 450V 5mm 6000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL21mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS