ECRE0812331M016P00
MFR.Part #
ECRE0812331M016P00
JLCPCB Part #
C156829
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
12mm 16V 2000hrs@105℃ 3.5mm 330uF 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS