EKYB250ELL331MHB5D
MFR.Part #
EKYB250ELL331MHB5D
JLCPCB Part #
C1590825
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-40℃~+105℃ 11.5mm 25V 3.5mm 330uF 420mA@120Hz 7000hrs@105℃ 87mΩ 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS