ECRG08122R2M401P00
Extended
Manufacturer
Guangdong TOPAZ Elec Tech
MFR.Part #
ECRG08122R2M401P00
JLCPCB Part #
C156819
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
10000hrs@105℃ 12mm 2.2uF 3.5mm 400V 8mm 90mA@100kHz ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS