ECRE0812471M016P00
Extended
- Manufacturer
- Guangdong TOPAZ Elec Tech
- MFR.Part #
- ECRE0812471M016P00
- JLCPCB Part #
- C156813
- Package
- Plugin,D8xL12mm
- Description
- 12mm 16V 2000hrs@105℃ 3.5mm 470uF 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS