ECRE08124R7M251P00
MFR.Part #
ECRE08124R7M251P00
JLCPCB Part #
C156805
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
12mm 2000hrs@105℃ 250V 3.5mm 4.7uF 48mA@120Hz 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS