EKZN800ELL820MJC5S
MFR.Part #
EKZN800ELL820MJC5S
JLCPCB Part #
C1590658
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 12.5mm 140mΩ 312mA@120Hz 5mm 80V 82uF 9000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS