ECRE1826680M401P00
MFR.Part #
ECRE1826680M401P00
JLCPCB Part #
C156797
Package
Plugin,D18xL26mm
Description
18mm 2000hrs@105℃ 26mm 400V 68uF 7.5mm ±20% 插件,D18xL26mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS