EKMG451ELL330MLN3S
MFR.Part #
EKMG451ELL330MLN3S
JLCPCB Part #
C1590585
Package
Plugin,D16xL31.5mm
Description
-25℃~+105℃ 16mm 2000hrs@105℃ 279mA@100kHz 31.5mm 33uF 450V 7.5mm ±20% 插件,D16xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS