EGPA800ELL471MM20S
MFR.Part #
EGPA800ELL471MM20S
JLCPCB Part #
C1590551
Package
Plugin,D18xL20mm
Description
-40℃~+125℃ 18mm 20mm 3000hrs@125℃ 470uF 7.5mm 70mΩ@100kHz 80V 955mA@120Hz ±20% 插件,D18xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS