EKY-6R3ELL562MK35S
MFR.Part #
EKY-6R3ELL562MK35S
JLCPCB Part #
C1589820
Package
Plugin,D12.5xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 2.448A@120Hz 20mΩ 35mm 5600uF 5mm 6.3V 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D12.5xL35mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS