ELXS201VSN272MA50S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ELXS201VSN272MA50S
JLCPCB Part #
C1589819
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 200V 2700uF 35mm 4.88A@120Hz 5000hrs@105℃ 50mm ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS