ECSS0607471M6R3P00
Extended
Manufacturer
Guangdong TOPAZ Elec Tech
MFR.Part #
ECSS0607471M6R3P00
JLCPCB Part #
C156708
Package
Plugin,D6.3xL7mm
Description
2.5mm 2000hrs@105℃ 470uF 6.3V 6.3mm 7mm ±20% 插件,D6.3xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS