ECRE0611470M050P00
MFR.Part #
ECRE0611470M050P00
JLCPCB Part #
C156707
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
110mA@120Hz 11mm 2.5mm 2000hrs@105℃ 47uF 50V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS