EKYB160ELL681MH15D
MFR.Part #
EKYB160ELL681MH15D
JLCPCB Part #
C1589604
Package
Plugin,D8xL15mm
Description
-40℃~+105℃ 15mm 16V 3.5mm 630mA@120Hz 680uF 69mΩ 7000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS