ELXY250ELL102MK25S
MFR.Part #
ELXY250ELL102MK25S
JLCPCB Part #
C1589582
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 1.014A@120Hz 1000uF 12.5mm 25V 25mm 34mΩ 5mm 7000hrs@105℃ ±20% Plugin,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS