ECLF1626102M050P00
MFR.Part #
ECLF1626102M050P00
JLCPCB Part #
C156582
Package
Plugin,D16xL26mm
Description
1000uF 16mm 26mm 4000hrs@105℃ 50V 7.5mm ±20% 插件,D16xL26mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS