EKMS501VSN181MQ50S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKMS501VSN181MQ50S
JLCPCB Part #
C1588322
Package
Plugin,D25.4xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 1.2A@120Hz 10mm 180uF 25.4mm 3000hrs@105℃ 500V 50mm ±20% 插件,D25.4xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS