ECLF1320220M451P00
MFR.Part #
ECLF1320220M451P00
JLCPCB Part #
C156553
Package
Plugin,D13xL20mm
Description
13mm 20mm 22uF 3000hrs@105℃ 450V 5mm ±20% 插件,D13xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS