ECLF1016100M451P00
Extended
Manufacturer
Guangdong TOPAZ Elec Tech
MFR.Part #
ECLF1016100M451P00
JLCPCB Part #
C156551
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
10mm 10uF 16mm 3000hrs@105℃ 450V 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS