ECLJ0812221M025P00
Extended
- Manufacturer
- Guangdong TOPAZ Elec Tech
- MFR.Part #
- ECLJ0812221M025P00
- JLCPCB Part #
- C156543
- Package
- Plugin,D8xL12mm
- Description
- 12mm 220uF 25V 3.5mm 7000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS