ECLF1320681M035P00
MFR.Part #
ECLF1320681M035P00
JLCPCB Part #
C156542
Package
Plugin,D13xL20mm
Description
13mm 20mm 3000hrs@105℃ 35V 5mm 680uF ±20% 插件,D13xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS