ECLF1322221M101P00
MFR.Part #
ECLF1322221M101P00
JLCPCB Part #
C156527
Package
Plugin,D13xL22mm
Description
100V 13mm 220uF 22mm 3000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D13xL22mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS