EKZN630ELL680MHB5D
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKZN630ELL680MHB5D
JLCPCB Part #
C1587348
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-40℃~+105℃ 11.5mm 150mΩ 288mA@120Hz 3.5mm 63V 68uF 8000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS