ELXZ500ELL681MK30S
MFR.Part #
ELXZ500ELL681MK30S
JLCPCB Part #
C1586882
Package
Plugin,D12.5xL30mm
Description
-55℃~+105℃ 1.332A@120Hz 12.5mm 30mm 39mΩ 50V 5mm 680uF 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D12.5xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS