EGPD630ELL751MK30H
MFR.Part #
EGPD630ELL751MK30H
JLCPCB Part #
C1586398
Package
Plugin,D12.5xL30mm
Description
-40℃~+135℃ 12.5mm 2.3325A@120Hz 2000hrs@135℃ 30mm 42mΩ@100kHz 5mm 63V 750uF ±20% 插件,D12.5xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS