EKZE100ELL562ML25S
MFR.Part #
EKZE100ELL562ML25S
JLCPCB Part #
C1586311
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 10V 16mm 25mm 3.46A@100kHz 5000hrs@105℃ 5600uF 7.5mm ±20% Plugin,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS