ELXZ100ELL182MJ30S
MFR.Part #
ELXZ100ELL182MJ30S
JLCPCB Part #
C1586094
Package
Plugin,D10xL30mm
Description
-55℃~+105℃ 1.014A@120Hz 10V 10mm 1800uF 30mm 37mΩ 5000hrs@105℃ 5mm ±20% Plugin,D10xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS