EKY-250ELL102MJ30S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKY-250ELL102MJ30S
JLCPCB Part #
C1585470
Package
Plugin,D10xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 1.146A@120Hz 1000uF 10mm 25V 30mm 31mΩ 5mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS