EKZN800ELL820MH20D
MFR.Part #
EKZN800ELL820MH20D
JLCPCB Part #
C1585308
Package
Plugin,D8xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 120mΩ 20mm 3.5mm 416mA@120Hz 80V 82uF 8mm 9000hrs@105℃ ±20% Plugin,D8xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS